Aanmelden
De tip van euro-boek.nl
Soortgelijke boeken
Zoekfuncties
boekentips
actueel
Advertentie
Betaalde advertentie
- 0 resultaten
laagste prijs: € 18,79, hoogste prijs: € 19,99, gemiddelde prijs: € 19,75
Samen - Boek Julie Cohen (9026140762)
(*)
Samen - Boek Julie Cohen (9026140762) - nieuw boek

ISBN: 9026140762

ID: 9789026140761

Het Boek Samen (9026140762) geschreven door Julie Cohen bestel je op bruna.nl! 'Samen' van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty! Op een ochtend die begint als elke andere staat Robbie op, kust zijn nog slapende vrouw Emily, en legt een brief voor haar neer. Dan trekt hij de deur achter zich dicht en loopt weg van hun huis, hun leven samen, en hun onverbrekelijke liefde. De reden achter Robbies daad wordt duidelijk als het verhaal langzaam terugspoelt naar 1962, door het leven van twee mensen die in elkaar de liefde van hun leven hebben gevonden, maar wier liefde geworteld is in een groot geheim. Een geheim dat tegen elke prijs beschermd moet worden... Eerder verscheen van Julie Cohen het boek 'Zij, jij en ik' Boeken > Nederlandse boeken > Literatuur & Romans > Literatuur > Vertaalde literatuur

 Bruna.nl
Nr. Verzendingskosten:, Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis, zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Samen
(*)
Samen - pocketboek

ISBN: 9789026140761

ID: 9789026140761

'Samen' van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty! Op een ochtend die begint als elke andere staat Robbie op, kust zijn nog slapende vrouw Emily, en legt een brief voor haar neer. Dan trekt hij de deur achter zich dicht en loopt weg van hun huis, hun leven samen, en hun onverbrekelijke liefde. De reden achter Robbies daad wordt duidelijk als het verhaal langzaam terugspoelt naar 1962, door het leven van twee mensen die in elkaar de liefde van hun leven hebben gevonden, maar wier liefde geworteld is in een groot geheim. Een geheim dat tegen elke prijs beschermd moet worden… Eerder verscheen van Julie Cohen het boek 'Zij, jij en ik' Boeken Literatuur Alle literatuur Boeken > Literatuur > Alle literatuur Paperback, De Fontein Romans & Spanning

 Bookspot
bookspot.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Samen
(*)
Samen - pocketboek

ISBN: 9789026140761

ID: 9789026140761

'Samen' van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty! Op een ochtend die begint als elke andere staat Robbie op, kust zijn nog slapende vrouw Emily, en legt een brief voor haar neer. Dan trekt hij de deur achter zich dicht en loopt weg van hun huis, hun leven samen, en hun onverbrekelijke liefde. De reden achter Robbies daad wordt duidelijk als het verhaal langzaam terugspoelt naar 1962, door het leven van twee mensen die in elkaar de liefde van hun leven hebben gevonden, maar wier liefde geworteld is in een groot geheim. Een geheim dat tegen elke prijs beschermd moet worden… Eerder verscheen van Julie Cohen het boek 'Zij, jij en ik' Boeken Romans Alle romans Boeken > Romans > Alle romans Paperback, De Fontein Romans & Spanning

 Bookspot
bookspot.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Samen
(*)
Samen - nieuw boek

ISBN: 9789026140761

ID: 9789026140761

'Samen' van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty!Op een ochtend die begint als elke andere staat Robbie op, kust zijn nog slapende vrouw Emily, en legt een brief voor haar neer. Dan trekt hij de deur achter zich dicht en loopt weg van hun huis, hun leven samen, en hun onverbrekelijke liefde. De reden achter Robbies daad wordt duidelijk als het verhaal langzaam terugspoelt naar 1962, door het leven van twee mensen die in elkaar de liefde van hun leven hebben gevonden, maar wier liefde geworteld is in een groot geheim. Een geheim dat tegen elke prijs beschermd moet worden…Eerder verscheen van Julie Cohen het boek 'Zij, jij en ik' Literatuur Romans Romans

 Ako.nl
ako.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Samen. Julie Cohen, Paperback
(*)
Samen. Julie Cohen, Paperback - nieuw boek

ISBN: 9789026140761

ID: 3337847

Literatuur

 Proxis.com
proxis.com
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.

Bijzonderheden over het boek

Gedetalleerde informatie over het boek. - Samen - Boek Julie Cohen (9026140762)


EAN (ISBN-13): 9789026140761
ISBN (ISBN-10): 9026140762
pocket book
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning

Boek bevindt zich in het datenbestand sinds 18.02.2018 11:15:16
Boek voor het laatst gevonden op 02.02.2019 06:49:56
ISBN/EAN: 9026140762

ISBN - alternatieve schrijfwijzen:
90-261-4076-2, 978-90-261-4076-1


< naar Archief...
Verwante boeken