Aanmelden
De tip van euro-boek.nl
Soortgelijke boeken
Andere boeken die eventueel grote overeenkomsten met dit boek kunnen hebben:
Zoekfuncties
boekentips
actueel
Advertentie
Betaalde advertentie
- 0 resultaten
laagste prijs: € 16,91, hoogste prijs: € 17,99, gemiddelde prijs: € 17,77
Overmacht - Boek Matthew Betley (9045208105) - Matthew Betley
uitverkocht boek
(*)
Matthew Betley:
Overmacht - Boek Matthew Betley (9045208105) - nieuw boek

ISBN: 9789045208107

ID: ae5480d09741687c94fa9c9818b608ab

Het Boek Overmacht (9045208105) geschreven door Matthew Betley bestel je op bruna.nl! Voor de lezers van Jack Coughlin en Scott McEwen 'Matthew Betley heeft bewezen dat hij een geslaagde schrijver is. Overmacht is een briljante thriller die in razend tempo begint vanaf de eerste bladzijde en spanning opbouwt tot een daverend einde.' - Clive Cussler Matthew Betley is een absolute expert op het gebied van moderne oorlogsvoering. Overmacht is een militaire thriller die door het tempo de lezer nauwelijks rust gunt, de actie is zenuwslopend, en de techniek tot in de details realistisch. Logan West ligt half bewusteloos van de drank op de vloer van zijn deprimerende appartement en lijkt een makkelijk doelwit voor de indringers die zijn huis doorzoeken. Maar zelfs met een kater is West een niet te onderschatten tegenstander. Als hij na een korte uitbarsting van geweld in een impulsieve bui de telefoon opneemt, zet hij een reeks gebeurtenissen in gang die niemand had kunnen voorzien: een tot dan toe onbekende organisatie zoekt in Irak naar een voorwerp dat het middelpunt vormt van een allesverwoestende aanval in het Midden-Oosten. Een aanval die de VS op ramkoers met Iran zal brengen. Logan, ex-officier bij de Marines, wordt door de FBI ingelijfd als 'consultant' als deel van een taskforce om de dreiging tegen te houden. Van de Midwest tot aan de drugsvilla's van Noord-Mexico en de door oorlog verscheurde Anbar-regio in Irak: de actie is non-stop. De groep FBI-contractors moet het opnemen tegen de grootste groep huurlingen die ze ooit hebben gezien, wiens eigenaar een diepgewortelde haat tegen de VS voelt. Intussen vecht Logan tegen zijn drankprobleem en zijn eigen demonen, namelijk een hinderlaag in Falluja die zijn Force Recon-eenheid bijna volledig uitroeide en jaren later op het punt staat om alles dat van waarde is in zijn leven te vernietigen. Aantal pagina's: Nederlands 235 x 155 x 30 mm Boeken > Nederlandse boeken > Thrillers & Spanning > Thriller > Thriller Thrillers & Spanning unisex 9045208105 Boeken Matthew Betley Nederlandse boeken Boeken - Nederlandse boeken - Matthew Betley, Karakter Uitgevers BV Bruna

Nieuw boek Bruna.nl
Nr. 9789045208107 Verzendingskosten:Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis, zzgl. Versandkosten, exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Overmacht - Boek Matthew Betley (9045208105) - Matthew Betley
uitverkocht boek
(*)
Matthew Betley:
Overmacht - Boek Matthew Betley (9045208105) - nieuw boek

ISBN: 9045208105

ID: 9789045208107

Het Boek Overmacht (9045208105) geschreven door Matthew Betley bestel je op bruna.nl! Voor de lezers van Jack Coughlin en Scott McEwen 'Matthew Betley heeft bewezen dat hij een geslaagde schrijver is. Overmacht is een briljante thriller die in razend tempo begint vanaf de eerste bladzijde en spanning opbouwt tot een daverend einde.' - Clive Cussler Matthew Betley is een absolute expert op het gebied van moderne oorlogsvoering. Overmacht is een militaire thriller die door het tempo de lezer nauwelijks rust gunt, de actie is zenuwslopend, en de techniek tot in de details realistisch. Logan West ligt half bewusteloos van de drank op de vloer van zijn deprimerende appartement en lijkt een makkelijk doelwit voor de indringers die zijn huis doorzoeken. Maar zelfs met een kater is West een niet te onderschatten tegenstander. Als hij na een korte uitbarsting van geweld in een impulsieve bui de telefoon opneemt, zet hij een reeks gebeurtenissen in gang die niemand had kunnen voorzien: een tot dan toe onbekende organisatie zoekt in Irak naar een voorwerp dat het middelpunt vormt van een allesverwoestende aanval in het Midden-Oosten. Een aanval die de VS op ramkoers met Iran zal brengen. Logan, ex-officier bij de Marines, wordt door de FBI ingelijfd als 'consultant' als deel van een taskforce om de dreiging tegen te houden. Van de Midwest tot aan de drugsvilla's van Noord-Mexico en de door oorlog verscheurde Anbar-regio in Irak: de actie is non-stop. De groep FBI-contractors moet het opnemen tegen de grootste groep huurlingen die ze ooit hebben gezien, wiens eigenaar een diepgewortelde haat tegen de VS voelt. Intussen vecht Logan tegen zijn drankprobleem en zijn eigen demonen, namelijk een hinderlaag in Falluja die zijn Force Recon-eenheid bijna volledig uitroeide en jaren later op het punt staat om alles dat van waarde is in zijn leven te vernietigen. Boeken

Nieuw boek Bruna.nl
Nr. Verzendingskosten:, Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis, zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Overmacht
uitverkocht boek
(*)
Overmacht - nieuw boek

ISBN: 9789045208107

ID: 9789045208107

Voor de lezers van Jack Coughlin en Scott McEwen'Matthew Betley heeft bewezen dat hij een geslaagde schrijver is. Overmacht is een briljante thriller die in razend tempo begint vanaf de eerste bladzijde en spanning opbouwt tot een daverend einde.' - Clive CusslerMatthew Betley is een absolute expert op het gebied van moderne oorlogsvoering. Overmacht is een militaire thriller die door het tempo de lezer nauwelijks rust gunt, de actie is zenuwslopend, en de techniek tot in de details realistisch. Logan West ligt half bewusteloos van de drank op de vloer van zijn deprimerende appartement en lijkt een makkelijk doelwit voor de indringers die zijn huis doorzoeken. Maar zelfs met een kater is West een niet te onderschatten tegenstander. Als hij na een korte uitbarsting van geweld in een impulsieve bui de telefoon opneemt, zet hij een reeks gebeurtenissen in gang die niemand had kunnen voorzien: een tot dan toe onbekende organisatie zoekt in Irak naar een voorwerp dat het middelpunt vormt van een allesverwoestende aanval in het Midden-Oosten. Een aanval die de VS op ramkoers met Iran zal brengen.Logan, ex-officier bij de Marines, wordt door de FBI ingelijfd als 'consultant' als deel van een taskforce om de dreiging tegen te houden. Van de Midwest tot aan de drugsvilla's van Noord-Mexico en de door oorlog verscheurde Anbar-regio in Irak: de actie is non-stop. De groep FBI-contractors moet het opnemen tegen de grootste groep huurlingen die ze ooit hebben gezien, wiens eigenaar een diepgewortelde haat tegen de VS voelt.Intussen vecht Logan tegen zijn drankprobleem en zijn eigen demonen, namelijk een hinderlaag in Falluja die zijn Force Recon-eenheid bijna volledig uitroeide en jaren later op het punt staat om alles dat van waarde is in zijn leven te vernietigen. Thrillers Thrillers Thrillers

Nieuw boek Ako.nl
ako.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Overmacht
uitverkocht boek
(*)
Overmacht - nieuw boek

ISBN: 9789045208107

ID: d3b4f2acce9e0719626d15e83362afe7047a860f

Voor de lezers van Jack Coughlin en Scott McEwen 'Matthew Betley heeft bewezen dat hij een geslaagde schrijver is. Overmacht is een briljante thriller die in razend tempo begint vanaf de eerste bladzijde en spanning opbouwt tot een daverend einde.' - Clive Cussler Boeken Thrillers Alle thrillers 30-235-155, Karakter Uitgevers

Nieuw boek Bookspot
eci.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten, exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Overmacht. Matthew Betley, Paperback
uitverkocht boek
(*)
Overmacht. Matthew Betley, Paperback - nieuw boek

ISBN: 9789045208107

ID: 2711114

Thriller & Spanning

Nieuw boek Proxis.com
proxis.com
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.

Bijzonderheden over het boek

Gedetalleerde informatie over het boek. - Overmacht. Betley, Matthew, Paperback


EAN (ISBN-13): 9789045208107
ISBN (ISBN-10): 9045208105
Uitgever: Karakter Uitgevers

Boek bevindt zich in het datenbestand sinds 25.09.2017 06:09:55
Boek voor het laatst gevonden op 07.10.2018 00:17:47
ISBN/EAN: 9045208105

ISBN - alternatieve schrijfwijzen:
90-452-0810-5, 978-90-452-0810-7


< naar Archief...
Verwante boeken