- 0 resultaten
laagste prijs: € 12,86, hoogste prijs: € 119,00, gemiddelde prijs: € 56,64
1
Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity - Cai, Hai-Tao / Lu, Jian-Ke
bestellen
bij BetterWorldBooks.com
€ 27,22
bestellen
Cai, Hai-Tao / Lu, Jian-Ke:

Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity - gebruikt boek

ISBN: 9789056992422

Presenting the mathematical theory of period problems in plane elasticity by methods of complex variables. The most general formulations of such problems are proposed under the assumption… Meer...

used in stock. Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
2
Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity. (Asian mathematics series, vol.4) - Lu Jian-Ke, Hai-Tao Cai
bestellen
bij amazon.de
€ 109,45
verzending: € 3,00
bestellen

Lu Jian-Ke, Hai-Tao Cai:

Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity. (Asian mathematics series, vol.4) - gebonden uitgave, pocketboek

2000, ISBN: 9789056992422

Gordon & Breach, Gebundene Ausgabe, 153 Seiten, Publiziert: 2000-07-06T00:00:01Z, Produktgruppe: Book, 0.9 kg, Mechanik, Ingenieurwissenschaft & Technik, Naturwissenschaften & Technik, Ka… Meer...

Verzendingskosten:Die angegebenen Versandkosten können von den tatsächlichen Kosten abweichen. (EUR 3.00)
3
Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity. (Asian mathematics series, vol.4) - Lu Jian-Ke, Hai-Tao Cai
bestellen
bij amazon.de
€ 119,00
verzending: € 3,00
bestellen
Lu Jian-Ke, Hai-Tao Cai:
Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity. (Asian mathematics series, vol.4) - gebonden uitgave, pocketboek

2000

ISBN: 9789056992422

Gordon & Breach, Gebundene Ausgabe, 153 Seiten, Publiziert: 2000-07-06T00:00:01Z, Produktgruppe: Book, 0.9 kg, Mechanik, Ingenieurwissenschaft & Technik, Naturwissenschaften & Technik, Ka… Meer...

Verzendingskosten:Gewöhnlich versandfertig in 6 bis 10 Tagen. Die angegebenen Versandkosten können von den tatsächlichen Kosten abweichen. (EUR 3.00) ? Bennett Books Ltd ? Verfolgt/Versichert
Betaalde advertentie
4
bestellen
bij Biblio.co.uk
$ 15,78
(ongeveer € 12,86)
verzending: € 10,59
bestellen
Hai-Tao Cai; Jian-Ke Lu:
Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity (Modern Analysis Series) - gebonden uitgave, pocketboek

2000, ISBN: 9789056992422

CRC Press, 2000-07-06. Hardcover. Good., CRC Press, 2000-07-06, 2.5

Verzendingskosten: EUR 10.59 Ergodebooks
5
bestellen
bij Biblio.co.uk
$ 17,99
(ongeveer € 14,66)
verzending: € 16,30
bestellen
Cai, Hai-Tao:
Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity - gebruikt boek

ISBN: 9789056992422

Used - Good. Former Library book. Shows some signs of wear, and may have some markings on the inside., 2.5

Verzendingskosten: EUR 16.30 Better World Books

Bijzonderheden over het boek
Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity. (Asian mathematics series, vol.4)

Presenting the mathematical theory of period problems in plane elasticity by methods of complex variables, this title proposes that the most general formulations of such problems are proposed under the assumption that the stresses are periodic and the displacements are quasi-periodic.

Gedetalleerde informatie over het boek. - Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity. (Asian mathematics series, vol.4)


EAN (ISBN-13): 9789056992422
ISBN (ISBN-10): 9056992422
Gebonden uitgave
Verschijningsjaar: 2000
Uitgever: Gordon & Breach
168 Bladzijden
Gewicht: 0,408 kg
Taal: eng/Englisch

Boek bevindt zich in het datenbestand sinds 2007-05-28T10:57:23+02:00 (Amsterdam)
Detailpagina laatst gewijzigd op 2021-04-20T08:46:39+02:00 (Amsterdam)
ISBN/EAN: 9056992422

ISBN - alternatieve schrijfwijzen:
90-5699-242-2, 978-90-5699-242-2


Andere boeken die eventueel grote overeenkomsten met dit boek kunnen hebben:

Laatste soortgelijke boek:
9781482287530 Mathematical Theory in Periodic Plane Elasticity (Hai-Tao Cai; Jian-ke Lu)


< naar Archief...