Nederlands
Nederland
Aanmelden
De tip van euro-boek.nl
Soortgelijke boeken
Andere boeken die eventueel grote overeenkomsten met dit boek kunnen hebben:
Zoekfuncties
boekentips
actueel
Advertentie
FILTER
- 0 resultaten
laagste prijs: 0,01 €, hoogste prijs: 1,45 €, gemiddelde prijs: 0,83 €
I Left My Tent in San Francisco - Emma Kennedy
uitverkocht boek
(*)
Emma Kennedy:
I Left My Tent in San Francisco - pocketboek

2011, ISBN: 0091935954

[SR: 238088], Paperback, [EAN: 9780091935955], Ebury Press, Ebury Press, Book, [PU: Ebury Press], 2011-05-05, Ebury Press, 67, Biography, 758890, Artists, Architects & Photographers, 268064, British Royalty, 659896, Business & Finance, 267972, Children's & Young Adult, 759266, Essays, Journals & Letters, 268003, Film, Television & Music, 268077, Gay & Lesbian, 268021, Historical, 268039, Holocaust, 759214, Medical, Legal & Social Sciences, 267954, Novelists, Poets & Playwrights, 268041, Political, 268063, Reference, 758858, Religious, 758860, Science, Mathematics & Technology, 268075, Social & Health Issues, 268084, Sport, 758864, Theatre & Performance Art, 680833011, Tragic Life Stories, 759224, True Crime, 758862, War & Espionage, 268083, Women, 1025612, Subjects, 266239, Books, 280006, Regions, 280009, Midwest, 280010, Northeast, 280014, South, 280019, West, 280001, United States, 400040, Countries & Regions, 83, Travel & Holiday, 1025612, Subjects, 266239, Books, 279915, Travel Writing, 83, Travel & Holiday, 1025612, Subjects, 266239, Books

gebruikt boek Amazon.co.uk
Hemingways
Gebraucht Verzendingskosten:Europa Zone 1: GBP 5,48 pro Produkt. (EUR 6.75)
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
I Left My Tent in San Francisco - Kennedy, Emma
uitverkocht boek
(*)
Kennedy, Emma:
I Left My Tent in San Francisco - pocketboek

ISBN: 9780091935955

ID: 750881232

Ebury Press. PAPERBACK. 0091935954 The book is in very good condition. Pages are intact and not marred by notes or highlighting. The cover and spine have some wear but remain intact. The book has been read with care. Re-Read is a social enterprise - giving unloved books a new life. Our aim is to re-use, re-distribute or re-cycle books so that we reduce waste and make a difference to literacy, educational achievement or quality of life in our local area. All overseas shipping is by Air Mail. . Very Good., Ebury Press

gebruikt boek Biblio.com
Re-Read Ltd
Verzendingskosten: EUR 7.18
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
I Left My Tent in San Francisco - Emma Kennedy
uitverkocht boek
(*)
Emma Kennedy:
I Left My Tent in San Francisco - pocketboek

2011, ISBN: 0091935954

ID: 15312993855

[EAN: 9780091935955], Gebraucht, guter Zustand, [PU: Ebury Press]

gebruikt boek Abebooks.de
Chiron Media, Wallingford, United Kingdom [55661942] [Rating: 5 (von 5)]
NOT NEW BOOK Verzendingskosten: EUR 4.22
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
I Left My Tent in San Francisco - Kennedy, Emma
uitverkocht boek
(*)
Kennedy, Emma:
I Left My Tent in San Francisco - pocketboek

ISBN: 9780091935955

ID: 788664100

Ebury Press. PAPERBACK. 0091935954 . Very Good., Ebury Press

gebruikt boek Biblio.com
S N Books Ltd
Verzendingskosten: EUR 5.18
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
I Left My Tent in San Francisco - Emma Kennedy
uitverkocht boek
(*)
Emma Kennedy:
I Left My Tent in San Francisco - pocketboek

2011, ISBN: 9780091935955

ID: 900233868

Ebury Press. Paperback. Used; Good. 05/05/2011, Ebury Press

gebruikt boek Biblio.com
Brit Books Ltd
Verzendingskosten: EUR 4.61
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.

Bijzonderheden over het boek
I Left My Tent in San Francisco

Trade paperback. A new book of humorous memoir from the comedian, actress and author. A follow-up to "The Tent, The Bucket & Me", which sold almost 60,000 copies, this charts Kennedy's disastrous American road trip holiday in 1989, which she embarked on with her best friend Bee. A coming-of-age tale, it will appeal to fans of Tony Hawks and Stuart Maconie. 'I love her writing' Jon Ronson

Gedetalleerde informatie over het boek. - I Left My Tent in San Francisco


EAN (ISBN-13): 9780091935955
ISBN (ISBN-10): 0091935954
Gebonden uitgave
pocket book
Verschijningsjaar: 2011
Uitgever: EBURY PRESS
Gewicht: 0,347 kg
Taal: eng/Englisch

Boek bevindt zich in het datenbestand sinds 20.05.2011 10:57:20
Boek voor het laatst gevonden op 05.11.2016 00:45:36
ISBN/EAN: 9780091935955

ISBN - alternatieve schrijfwijzen:
0-09-193595-4, 978-0-09-193595-5


< naar Archief...
Verwante boeken