- 4 resultaten
laagste prijs: € 19,23, hoogste prijs: € 22,99, gemiddelde prijs: € 21,58
1
De zaak Templeton - Javier Castillo
bestellen
bij BookSpot.nl
€ 22,99
verzending: € 0,001
bestellenGesponsorde link
Javier Castillo:

De zaak Templeton - pocketboek

ISBN: 9789022598191

Geweldige spanning voor fans van Joël Dicker, Juan Gómez-Jurado en Stieg Larsson La Chica de Nieve, De zaak Templeton, is op het moment enorm populair! Iedereen kent het tragische verhaal… Meer...

Verzendingskosten:Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis. (EUR 0.00) bookspot.nl
2
De zaak Templeton -  Javier Castillo (ISBN: 9789022598191)
bestellen
bij bruna.nl
€ 22,99
bestellenGesponsorde link
De zaak Templeton - Javier Castillo (ISBN: 9789022598191) - nieuw boek

ISBN: 9789022598191

Het boek De zaak Templeton (ISBN:9789022598191) geschreven door Javier Castillo bestel je op bruna.nl! Geweldige spanning voor fans van Joël Dicker, Juan Gómez-Jurado en Stieg Larsson La… Meer...

Nr. 9789022598191. Verzendingskosten:, Nog niet verschenen, verwacht vanaf 28-02-2023, zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
3
De zaak Templeton - Castillo, Javier
bestellen
bij amazon.de
€ 19,23
verzending: € 2,491
bestellenGesponsorde link
Castillo, Javier:
De zaak Templeton - eerste uitgave

2023

ISBN: 9789022598191

pocketboek

Übersetzer: Van den Bosch, Sanne, Meulenhoff Boekerij B.V. Taschenbuch, Auflage: 1, 368 Seiten, Publiziert: 2023-02-28T00:00:01Z, Produktgruppe: Buch, Unterhaltungsliteratur, Literatur & … Meer...

Verzendingskosten:Auf Lager. Lieferung von Amazon. (EUR 2.49) Amazon.de
4
De zaak Templeton - Castillo, Javier
bestellen
bij amazon.co.uk
£ 18,47
(ongeveer € 21,09)
verzending: € 5,481
bestellenGesponsorde link
Castillo, Javier:
De zaak Templeton - eerste uitgave

2023, ISBN: 9789022598191

Translator: Van den Bosch, Sanne, Meulenhoff Boekerij B.V. Mass Market Paperback, Auflage: 1, 368 Seiten, Publiziert: 2023-02-28T00:00:01Z, Produktgruppe: Book, Crime, Thrillers & Mystery… Meer...

Verzendingskosten:De verzendkosten kunnen afwijken van de werkelijke kosten. (EUR 5.48)

1Aangezien sommige platformen geen verzendingsvoorwaarden meedelen en deze kunnen afhangen van het land van levering, de aankoopprijs, het gewicht en de grootte van het artikel, een eventueel lidmaatschap van het platform, een rechtstreekse levering door het platform of via een derde aanbieder (Marktplaats), enz., is het mogelijk dat de door euro-boek.nl meegedeelde verzendingskosten niet overeenstemmen met deze van het aanbiedende platform.

Bibliografische gegevens van het best passende boek

Bijzonderheden over het boek

Gedetalleerde informatie over het boek. - De zaak Templeton


EAN (ISBN-13): 9789022598191
pocket book
Verschijningsjaar: 2023
Uitgever: Meulenhoff Boekerij B.V.

Boek bevindt zich in het datenbestand sinds 2023-02-18T14:47:49+01:00 (Amsterdam)
Boek voor het laatst gevonden op 2023-12-18T10:46:55+01:00 (Amsterdam)
ISBN/EAN: 9789022598191

ISBN - alternatieve schrijfwijzen:
978-90-225-9819-1


Andere boeken die eventueel grote overeenkomsten met dit boek kunnen hebben:

Laatste soortgelijke boek:
9789052866444 De zaak Templeton (MP3-Download) (Castillo, Javier)


< naar Archief...