- 4 resultaten
laagste prijs: € 14,72, hoogste prijs: € 15,00, gemiddelde prijs: € 14,86
1
Juncker & Kristiansen 2 - Hoogzomer -  Janni Pedersen, Kim Faber (ISBN: 9789402709643)
bestellen
bij bruna.nl
€ 15,00
bestellenGesponsorde link

Juncker & Kristiansen 2 - Hoogzomer - Janni Pedersen, Kim Faber (ISBN: 9789402709643) - nieuw boek

ISBN: 9789402709643

Het boek Juncker & Kristiansen 2 - Hoogzomer (ISBN:9789402709643) geschreven door Janni Pedersen, Kim Faber bestel je op bruna.nl! Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van La… Meer...

Nr. 9789402709643. Verzendingskosten:, 2 - 3 Werkdagen, zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
2
Hoogzomer - Janni Pedersen, Kim Faber (ISBN: 9789402709643)
bestellen
bij bruna.nl
€ 15,00
bestellenGesponsorde link
Hoogzomer - Janni Pedersen, Kim Faber (ISBN: 9789402709643) - nieuw boek

ISBN: 9789402709643

Het boek Hoogzomer (ISBN:9789402709643) geschreven door Janni Pedersen, Kim Faber bestel je op bruna.nl! Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-O… Meer...

Nr. 9789402709643. Verzendingskosten:, Nog niet verschenen, verwacht vanaf 20-04-2022, zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
3
Hoogzomer (Juncker en Kristiansen, 2) - Faber, Kim, Pedersen, Janni
bestellen
bij amazon.de
€ 14,72
verzending: € 0,001
bestellenGesponsorde link
Faber, Kim, Pedersen, Janni:
Hoogzomer (Juncker en Kristiansen, 2) - pocketboek

2022

ISBN: 9789402709643

Übersetzer: van Bree, Corry, HarperCollins, Taschenbuch, Auflage: Heruitgave, 400 Seiten, Publiziert: 2022-04-20T00:00:01Z, Produktgruppe: Buch, Verkaufsrang: 1842680, Mystery, Thriller &… Meer...

Verzendingskosten:Derzeit nicht auf Lager. Bestellen Sie jetzt und wir liefern, sobald der Artikel verfügbar ist. Sie erhalten von uns eine E-Mail mit dem voraussichtlichen Lieferdatum, sobald uns diese Information vorliegt. Lieferung von Amazon. (EUR 0.00) Amazon.de
4
Hoogzomer (Juncker en Kristiansen, 2) - Faber, Kim, Pedersen, Janni
bestellen
bij amazon.de
€ 14,72
verzending: € 0,001
bestellenGesponsorde link
Faber, Kim, Pedersen, Janni:
Hoogzomer (Juncker en Kristiansen, 2) - pocketboek

2022, ISBN: 9789402709643

Übersetzer: van Bree, Corry, HarperCollins, Taschenbuch, Auflage: Heruitgave, 400 Seiten, Publiziert: 2022-04-20T00:00:01Z, Produktgruppe: Buch, Verkaufsrang: 47291, Mystery, Thriller & S… Meer...

Verzendingskosten:Auf Lager. Lieferung von Amazon. (EUR 0.00) Amazon.de

1Aangezien sommige platformen geen verzendingsvoorwaarden meedelen en deze kunnen afhangen van het land van levering, de aankoopprijs, het gewicht en de grootte van het artikel, een eventueel lidmaatschap van het platform, een rechtstreekse levering door het platform of via een derde aanbieder (Marktplaats), enz., is het mogelijk dat de door euro-boek.nl meegedeelde verzendingskosten niet overeenstemmen met deze van het aanbiedende platform.

Bibliografische gegevens van het best passende boek

Bijzonderheden over het boek

Gedetalleerde informatie over het boek. - Hoogzomer (Juncker en Kristiansen, 2)


EAN (ISBN-13): 9789402709643
pocket book
Verschijningsjaar: 2022
Uitgever: HarperCollins

Boek bevindt zich in het datenbestand sinds 2021-12-06T17:13:50+01:00 (Amsterdam)
Detailpagina laatst gewijzigd op 2023-11-20T13:16:49+01:00 (Amsterdam)
ISBN/EAN: 9789402709643

ISBN - alternatieve schrijfwijzen:
978-94-027-0964-3
alternatieve schrijfwijzen en verwante zoekwoorden:
Auteur van het boek: kim faber, faber pedersen


Andere boeken die eventueel grote overeenkomsten met dit boek kunnen hebben:

Laatste soortgelijke boek:
9789402707243 Hoogzomer (Juncker en Kristiansen, 2) (Faber, Kim, Pedersen, Janni)


< naar Archief...