Aanmelden
De tip van euro-boek.nl
Soortgelijke boeken
Andere boeken die eventueel grote overeenkomsten met dit boek kunnen hebben:
Zoekfuncties
boekentips
actueel
Advertentie
Betaalde advertentie
- 0 resultaten
laagste prijs: € 9,99, hoogste prijs: € 9,99, gemiddelde prijs: € 9,99
...
Zij, jij en ik - eBook Julie Cohen (9026140797)
(*)
Zij, jij en ik - eBook Julie Cohen (9026140797) - nieuw boek

ISBN: 9026140797

ID: 9789026140792

Het eBook Zij, jij en ik (9026140797) geschreven door Julie Cohen bestel je op bruna.nl! Julie Cohen schreef met 'Zij, jij en ik' een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty. Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks contact met zijn vrouw Jo en haar kleindochter Lydia. Maar als Honor haar heup breekt, ziet ze zich gedwongen tijdelijk bij Jo in te trekken. Een ongemakkelijke situatie, want tussen Honor en Jo heeft het nooit geboterd en Lydia is inmiddels een nukkige puber. Bovendien zijn ze alle drie meer bezig met dingen voor elkaar geheim te houden dan met elkaar steunen. Is dit het laatste zetje dat deze familie uit elkaar drijft, of weten ze elkaar weer te vinden? 'Een heerlijk verhaal over drie vrouwen die ieder op zich worstelen met een geheim, verbonden zijn met elkaar en langzamerhand meer begrip voor elkaar krijgen.' Boeken > Nederlandse boeken > Literatuur & Romans > Literatuur > Vertaalde literatuur

 bruna.nl
Nr. Verzendingskosten:, Direct te downloaden, zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Zij, jij en ik
(*)
Zij, jij en ik - nieuw boek

ISBN: 9789026140792

ID: 9789026140792

Julie Cohen schreef met 'Zij, jij en ik' een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty. Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks contact met zijn vrouw Jo en haar kleindochter Lydia. Maar als Honor haar heup breekt, ziet ze zich gedwongen tijdelijk bij Jo in te trekken. Een ongemakkelijke situatie, want tussen Honor en Jo heeft het nooit geboterd en Lydia is inmiddels een nukkige puber. Bovendien zijn ze alle drie meer bezig met dingen voor elkaar geheim te houden dan met elkaar steunen. Is dit het laatste zetje dat deze familie uit elkaar drijft, of weten ze elkaar weer te vinden? 'Een heerlijk verhaal over drie vrouwen die ieder op zich worstelen met een geheim, verbonden zijn met elkaar en langzamerhand meer begrip voor elkaar krijgen.' eBooks Literatuur Alle literatuur eBooks > Literatuur > Alle literatuur eBook, De Fontein Romans & Spanning

 BookSpot.nl
bookspot.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Zij, jij en ik - Julie Cohen - ebook
(*)
Zij, jij en ik - Julie Cohen - ebook - nieuw boek

ISBN: 9789026140792

ID: 9789026140792

Julie Cohen schreef met `Zij, jij en ik' een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty. Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks contact met zijn vrouw Jo en haar kleindochter Lydia. Maar als Honor haar heup breekt, ziet ze zich gedwongen tijdelijk bij Jo in te trekken. Een ongemakkelijke situatie, want tussen Honor en Jo heeft het nooit geboterd en Lydia is inmiddels een nukkige puber. Bovendien zijn ze alle drie meer bezig met dingen voor elkaar geheim te houden dan met elkaar steunen. Is dit het laatste zetje dat deze familie uit elkaar drijft, of weten ze elkaar weer te vinden? 'Een heerlijk verhaal over drie vrouwen die ieder op zich worstelen met een geheim, verbonden zijn met elkaar en langzamerhand meer begrip voor elkaar krijgen.' Media > Books, De Fontein Romans & Spanning

 eBook.nl
ebook.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Zij, jij en ik
(*)
Zij, jij en ik - nieuw boek

ISBN: 9789026140792

ID: 9789026140792

Julie Cohen schreef met 'Zij, jij en ik' een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty.Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks contact met zijn vrouw Jo en haar kleindochter Lydia. Maar als Honor haar heup breekt, ziet ze zich gedwongen tijdelijk bij Jo in te trekken. Een ongemakkelijke situatie, want tussen Honor en Jo heeft het nooit geboterd en Lydia is inmiddels een nukkige puber. Bovendien zijn ze alle drie meer bezig met dingen voor elkaar geheim te houden dan met elkaar steunen. Is dit het laatste zetje dat deze familie uit elkaar drijft, of weten ze elkaar weer te vinden?'Een heerlijk verhaal over drie vrouwen die ieder op zich worstelen met een geheim, verbonden zijn met elkaar en langzamerhand meer begrip voor elkaar krijgen.' Literatuur Romans Romans

 Ako.nl
ako.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.
Zij, jij en ik - Julie Cohen
(*)
Julie Cohen:
Zij, jij en ik - nieuw boek

ISBN: 9789026140792

ID: 289413

Julie Cohen schreef metâZij, jij en ikâ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty.Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks contact met zijn vrouw Jo en haar kleindochter Lydia. Maar als Honor haar heup breekt, ziet ze zich gedwongen tijdelijk bij Jo in te trekken. Een ongemakkelijke situatie, want tussen Honor en Jo heeft het nooit geboterd en Lydia is inmiddels een nukkige puber. Bovendien zijn ze alle drie meer bezigmet dingen voor Nederlands / Literatuur / Romans / Romans met korting / Ebooks & Beach / Ebooks & Beach / Romans (Top 50) / Romans aan halve prijs / Julie Cohen /

 eBook.nl
ebook.nl
Verzendingskosten:zzgl. Versandkosten., exclusief verzendingskosten
Details...
(*) Uitverkocht betekent dat het boek is momenteel niet beschikbaar op elk van de bijbehorende platforms we zoeken.

Bijzonderheden over het boek

Gedetalleerde informatie over het boek. - Zij, jij en ik


EAN (ISBN-13): 9789026140792
ISBN (ISBN-10): 9026140797
Uitgever: Julie Cohen

Boek bevindt zich in het datenbestand sinds 2017-11-20T02:22:51+01:00 (Amsterdam)
Detailpagina laatst gewijzigd op 2019-02-02T06:49:56+01:00 (Amsterdam)
ISBN/EAN: 9026140797

ISBN - alternatieve schrijfwijzen:
90-261-4079-7, 978-90-261-4079-2


< naar Archief...
Verwante boeken