- 5 resultaten
laagste prijs: € 100,91, hoogste prijs: € 123,15, gemiddelde prijs: € 114,01
1
The Summer Institute of Linguistics - 9789027933553
bestellen
bij ebay.de
€ 100,91
verzending: € 15,691
bestellenGesponsorde link

The Summer Institute of Linguistics - 9789027933553 - nieuw boek

ISBN: 9789027933553

ISBN-13: 9789027933553, 978-9027933553. The Summer Institute of LinguisticsIts Works and ContributionsAuthor(s): Ruth M. Brend, Kenneth L. PikeFormat: HardbackPublisher: De Gruyter, Germa… Meer...

99.8, Zahlungsarten: Bar, Paypal, APPLE_PAY, Kreditkarte, Visa, Mastercard, DINERS_CLUB, Priority Listing. Verzendingskosten:Versand zum Fixpreis, [SHT: Expressversand], GU12 *** Aldershot, [TO: Großbritannien, Antigua und Barbuda, Österreich, Belgien, Bulgarien, Republik Kroatien, Zypern, Tschechische Republik, Dänemark, Estland, Finnland, Frankreich, Deutschland, Griechenland, Ungarn, Irland, Italien, Lettland, Litauen, Luxemburg, Malta, Niederlande, Polen, Portugal, Rumänien, Slowakei, Slowenien, Spanien, Schweden, Australien, Kanada, Brasilien, Japan, Neuseeland, China, Hongkong, Norwegen, Indonesien, Malaysia, Mexiko, Singapur, Südkorea, Schweiz, Taiwan, Thailand, Bangladesch, Belize, Bermuda, Bolivien, Barbados, Brunei Darussalam, Kaimaninseln, Dominica, Ecuador, Ägypten, Guernsey, Gibraltar, Guadeloupe, Grenada, Französisch-Guayana, Island, Jersey, Kambodscha, St. Kitts und Nevis, St. Lucia, Liechtenstein, Sri Lanka, Macau, Monaco, Malediven, Montserrat, Martinique, Nicaragua, Pakistan, Peru, Paraguay, Réunion, Turks- und Caicosinseln, Aruba, Südafrika, Ukraine, Chile, Bahamas, Kolumbien, Cos. (EUR 15.69) books--etc
2
bestellen
bij booklooker.de
€ 110,15
verzending: € 0,001
bestellenGesponsorde link

Kenneth L. Pike:

The Summer Institute of Linguistics - nieuw boek

2001, ISBN: 9789027933553

gewerbliches Angebot, [SC: 0.00], Neuware, [PU: De Gruyter Mouton, De Gruyter Mouton], 246x175x17 mm, 208, [GW: 540g], [ED: Buch], DE, Neuware - No detailed description available for 'The… Meer...

Verzendingskosten:Versandkostenfrei, Versand nach Deutschland. (EUR 0.00) AHA-BUCH GmbH
3
bestellen
bij booklooker.de
€ 110,15
verzending: € 0,001
bestellenGesponsorde link
Kenneth L. Pike:
The Summer Institute of Linguistics - nieuw boek

2001

ISBN: 9789027933553

gewerbliches Angebot, [SC: 0.00], Neuware, [PU: De Gruyter Mouton], 246x175x17 mm, 208, [GW: 540g], [ED: Buch], DE, Neuware - No detailed description available for 'The Summer Institute o… Meer...

Verzendingskosten:Versandkostenfrei, Versand nach Deutschland. (EUR 0.00) AHA-BUCH GmbH
4
The Summer Institute of Linguistics : Its Works and Contributions - Kenneth L. Pike
bestellen
bij ZVAB.com
€ 118,81
verzending: € 10,991
bestellenGesponsorde link
Kenneth L. Pike:
The Summer Institute of Linguistics : Its Works and Contributions - gebonden uitgave, pocketboek

1977, ISBN: 9027933553

[EAN: 9789027933553], Nouveau livre, [SC: 10.99], [PU: De Gruyter Mouton, De Gruyter], SUMMER INSTITUTE OF LINGUISTICS, Druck auf Anfrage Neuware - Printed after ordering - No detailed de… Meer...

NEW BOOK. Verzendingskosten: EUR 10.99 AHA-BUCH GmbH, Einbeck, Germany [51283250] [Note: 5 (sur 5)]
5
bestellen
bij booklooker.de
€ 109,95
verzending: € 0,001
bestellenGesponsorde link
Kenneth L. Pike:
The Summer Institute of Linguistics - nieuw boek

2001, ISBN: 9789027933553

gewerbliches Angebot, [SC: 0.00], Neuware, [PU: De Gruyter Mouton, De Gruyter], 246x175x17 mm, 208, [GW: 540g], [ED: Buch], DE, Neuware - No detailed description available for 'The Summer… Meer...

Verzendingskosten:Sans frais d'envoi. (EUR 0.00) BuchWeltWeit Inh. Ludwig Meier e.K.

1Aangezien sommige platformen geen verzendingsvoorwaarden meedelen en deze kunnen afhangen van het land van levering, de aankoopprijs, het gewicht en de grootte van het artikel, een eventueel lidmaatschap van het platform, een rechtstreekse levering door het platform of via een derde aanbieder (Marktplaats), enz., is het mogelijk dat de door euro-boek.nl meegedeelde verzendingskosten niet overeenstemmen met deze van het aanbiedende platform.

Bibliografische gegevens van het best passende boek

Bijzonderheden over het boek
The Summer Institute of Linguistics

SIL International (formerly the Summer Institute of Linguistics) is a U.S.-based, worldwide, Christian non-profit organization, whose main purpose is to study, develop and document languages, especially those that are lesser-known, in order to expand linguistic knowledge, promote literacy, translate the Christian Bible into local languages, and aid minority language development.

Gedetalleerde informatie over het boek. - The Summer Institute of Linguistics


EAN (ISBN-13): 9789027933553
ISBN (ISBN-10): 9027933553
Gebonden uitgave
pocket book
Verschijningsjaar: 1977
Uitgever: de Gruyter Mouton
200 Bladzijden
Taal: eng/Englisch

Boek bevindt zich in het datenbestand sinds 2007-12-02T16:52:41+01:00 (Amsterdam)
Boek voor het laatst gevonden op 2026-08-05T19:59:27+02:00 (Amsterdam)
ISBN/EAN: 9027933553

ISBN - alternatieve schrijfwijzen:
90-279-3355-3, 978-90-279-3355-3
alternatieve schrijfwijzen en verwante zoekwoorden:
Auteur van het boek: ruth margaret brend, ruth pike, kenneth pike
Titel van het boek: linguistic, summer institute linguistics, summer institute works


Gegevens van de uitgever

Auteur: Ruth M. Brend; Kenneth L. Pike, (ISNI: 0000000108960610; 0000000110208591), (GND: 1205684603; 118792164)
Titel: The Summer Institute of Linguistics - Its Works and Contributions
Uitgeverij: De Gruyter Mouton; de Gruyter Mouton
200 Bladzijden
Verschijningsjaar: 1977-08-01
Berlin/Boston
Gewicht: 0,536 kg
Taal: Engels
109,95 € (DE)
109,95 € (AT)
Available
2 b/w ill.

BB; LAN009000 LANGUAGE ARTS & DISCIPLINES / Linguistics / General; Hardcover, Softcover / Politikwissenschaft/Allgemeines, Lexika; Sprachphilosophie; Verstehen; Linguistics; Summer Institute of Linguistics; EA; E107


Andere boeken die eventueel grote overeenkomsten met dit boek kunnen hebben:

Laatste soortgelijke boek:
9783110806175 The Summer Institute of Linguistics (Ruth M. Brend; Kenneth L. Pike)


< naar Archief...